032 / 7 444 555 tntel@tntel.sk tnTEL na Facebooku

Prípadové štúdie

Video konferenčná rokovacia miestnosť

Moderná video konferenčná rokovacia miestnosť generálneho riaditeľa so SMART ovládaním všetkých súčastí.


Prezentačný systém ClickShare dokáže zdieľať jedným kliknutím obsah z notebooku alebo mobilného zariadenia na obrazovku alebo projekčné plátno.

Žiadne káble, žiadne nastavovanie, žiadne čakanie, než sa dostanete k slovu. Porady budú prebiehať hladším a zaujímavejším spôsobom.


Konferenčný systém hladko prepojí s Vaším videokonferenčným systémom, online sa spojíte so svojimi kolegami, zamestnancami či partnermi a Vaše porady či schôdzky môžu začať.

Široká kompatibilita je zabezpečená vďaka podpore operačných systémov Windows, Mac, iOS a Android a je možné ho tiež využiť spoločne s ktoroukoľvek UC (Unified Communications) technológiou, alebo AV USB príslušenstvom.Vďaka systému dvoch kamier a technológii automatického zameriavania RightSight 2 umožňuje panel Rally Bar privítať na konverzáciu aj vzdialených účastníkov.

Automatické vyrovnávanie znelých a jemných hlasov – a zároveň potlačenie nechceného hluku – pomocou technológie RightSound na princípe umelej inteligencie, ktorá sa v priebehu času zlepšuje.

Ľahko vyhovujte nárokom väčších priestorov pomocou Stolových mikrofónov Rally


Spustite podporovanú videokonferenčnú aplikáciu Microsoft Teams priamo na zariadení bez nutnosti použitia počítača alebo notebooku

Komfortne pripojovacie miesta integrované v stole.


SMART riadenie svetiel, závesov, TV zobrazovača, klimatizácie integrovaným tabletom priamo v dekoratívnej stene v prípade potreby aj na telefóne v aplikácii.

Možnosť riešiť cele ovládanie videokonferenčnej miestosti jednoducho na základe nadefinovaných scén „jedným kliknutím“.

Moderne úsporne LED svetlá riadené cez SMART ovládanie.


Také zložité a zároveň tak jednoduché, ak sa to vie. Riešite niečo podobné aj u vás?

Kontaktujte nás. 032/7 444 555, obchod@tntel.sk,  www.tntel.sk