032 / 7 444 555 tntel@tntel.sk tnTEL na Facebooku

Prípadové štúdie

IP PBX gymnázium

Sieťové komunikačné platformy sú vyspelé riešenia, ktoré svojou koncepciou umožňujú firmám dosiahnuť jednotnú komunikáciu zdokonalením a sprehľadnením kancelárskej komunikácie vďaka novým aplikáciám pre zvýšenie produktivity.Firma tnTEL, s.r.o. bola poverená návrhom, dodávkou a inštaláciou inteligentného, rozšíriteľného, modulárneho a zároveň nadčasového telekomunikačného systému pokrývajúceho potreby celej školy.

                     

Hlavné požiadavky kladené na  systém a prínosy riešenia

         jednoduché používanie

         nízka počiatočná investícia

         vysoká stabilita softwaru a hardwaru

         nízke nároky na údržbu systém

         nákladovo efektívne riešenie s digitálnymi a IP technológiami

         zjednotená komunikácia pre každého

         bezproblémové rozšírenie v prípade potreby v budúcnosti

         vlastná softwarová a systémová kontrola

Riešenie

Zákazníkovi bol navrhnutý systém Panasonic KX-NCP, ktorý ponúka ucelené riešenie jednotnej komunikácie v dnešnom globálne prepojenom svete.Vysoký stupeň flexibility, ekonomika a maximálna spoľahlivosť, ako aj možnosť prispôsobenia individuálnym požiadavkám sú dôležité kritériá, ktoré navrhnutá telekomunikačná platforma spĺňa.

Konfigurácia systému

Telekomunikačný systém je vystavaný na kapacitu, ktorá umožňuje pripojiť 40 účastníkov, z čoho je 32 IP klapiek virtuálnych, 4 systémové klapky a pre potrebu pripojenia klasických analógových zariadení, ako sú napríklad faxy a dverné komunikátory, je systém osadený kartou umožňujúcou pripojiť 4 analógové terminály.Do siete telekomunikačného operátora je systém pripojený ISDN kartou BRA 2.V prípade použitia PoE switchov odpadá nutnosť použitia externých napájacích adaptérov pre napájanie IP telefónov.

Galéria

Chceme vám prinášať obsah, ktorý vás naozaj zaujíma, preto tento web využíva súbory cookie. Kliknite na tlačidlo ROZUMIEM, ak súhlasíte s používaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy. Ďalšie informácie