032 / 7 444 555 tntel@tntel.sk tnTEL na Facebooku

Aktuality

Komunikuj ON-LINE

Aktuálna situáciu vyžaduje v zvýšenej miere ON-LINE komunikáciu. Pre tieto účely tnTEL, s.r.o. navrhol a vybudoval pre zákazníka veľkú konferenčnú miestnosť s komplexným riešením Audio/Video reťazca so zabezpečením vysokej kvality obrazu a zvuku.

Kvalitné komponenty, vysoko výkonné riadiace prvky, integrovaná komunikačná platforma Microsoft Teams - spokojný zákazník.

Také jednoduché. Riešite niečo podobné aj u vás?  Vieme vyriešiť od malých "stolových" riešení až po veľké komplexné konferenčné sály.

Kontaktujte nás: obchod@tntel.sk , 032/7 444 555


  • Ovládací dotykový panel celého AV reťazca priamo integruje klienta MS Teams.  
  • Ovládanie AV reťazca je možné samostatným dotykovým panelom, ktorý pre zjednodušenie ovládania spúšťa už prednastavené scény použitia kongresovej sály.
  • Požiadavka klient bola zabezpečiť možnosť prezentácie z ktoréhokoľvek miesta sedenia. Toto bolo dosiahnuté inštaláciou výklopných pripojovacích miest integrovaných do nábytku. Všetky pípojné miesta sú ovládané z dotykového panelu a menežované cez multi HDMI switch. 
  • Pre zabezpečenie kvalitného obrazu aj v nezatemnenej miestnosti bol zvolený laserový projektor a kvalitné elektricky vysúvané plátno.
  • V kongresovej sále bola nainštalovaná samostatné otočná kamera pre podporu video konferencie.
  • Ku kvalitnému obrazu bola navrhnutá sústava stropných mikrofónov so smerovými charakteristikami, zabezpečujúca kvalitné snímanie prezentujúceho a elimináciu rušivých akustických vplyvov. 
  • Ozvučenie zabezpečené vhodne zvolenou sústavou smerových reproduktorov pre plošné dynamické pokrytie priestoru zvukom.  

 

Galéria

Chceme vám prinášať obsah, ktorý vás naozaj zaujíma, preto tento web využíva súbory cookie. Kliknite na tlačidlo ROZUMIEM, ak súhlasíte s používaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy. Ďalšie informácie